Spanje - Ibiza van zo 19 juli tot zo 26 juli 2026
Ibiza: zon, natuur en gezellige dorpjes op een prachtig eiland
Ibiza staat bekend als een mooi en zonnig eiland in Spanje. Het eiland heeft rustige stranden, helder water, gezellige dorpjes en een prachtige natuur. Het is een fijne bestemming voor wie graag ontspant, geniet van de zon en graag samen leuke activiteiten doet.
We verblijven in een comfortabel hotel in een rustige omgeving op Ibiza. Het hotel ligt dicht bij het strand en heeft een zwembad waar we kunnen uitrusten. Vanuit het hotel kunnen we makkelijk uitstappen maken naar andere delen van het eiland.
Tijdens deze vakantie genieten we van een rustige combinatie van strand, natuur en het ontdekken van leuke plaatsen. Deze reis is geschikt voor 12 deelnemers met een lichte mentale beperking. Alle activiteiten worden samen in groep gedaan. Omdat we regelmatig wandelen en het eiland verkennen, is het belangrijk dat deelnemers goed ter been zijn.
Mogelijke uitstappen en activiteiten, afhankelijk van het weer, de groep en de mogelijkheden ter plaatse:
Wandeling langs een van de mooie stranden
Bezoek aan Ibiza-Stad met de oude stadsmuren en haven
Uitstap naar een sfeervol dorpje zoals Santa Eulalia of Sant Antoni
Boottocht langs de kust
Gezellige momenten aan het zwembad of op een terras
Voor wie is deze vakantie geschikt?
Voor wie graag in de zon is
Voor wie houdt van strand en natuur
Voor wie graag in groep uitstappen maakt
Voor wie een rustige en gezellige sfeer zoekt
Wat verwachten we van deelnemers:
Kunnen functioneren in een groep
Goed ter been zijn
Een geldige identiteitskaart hebben
Geen nood hebben aan 1-op-1 begeleiding
Inbegrepen: vlucht, transfer van en naar het hotel en de begeleidingskost.
Niet inbegrepen: maaltijden, dranken, persoonlijke uitgaven, niet-vermelde kosten, eventuele inkomgelden en verzekeringen.
Groepsgeld: Voorzie het afgesproken groepsgeld voor uitstappen, een drankje op een terras en het fotoboekje. Het exacte bedrag vind je terug bij de praktische informatie.
We verblijven in een comfortabel hotel met een rustige ligging, een zwembad en een fijne omgeving om te genieten van een zonnige vakantie op Ibiza.
Praktisch
€ 1465 per persoon
Het groepsgeld bedraagt €500
Single kamer toeslag + €500
